Heeft u een vraag of wilt u meer informatie over onze dienstverlening?

Neem contact op met één van onze kantoren of ons hoofdkantoor.


Puuur Aalter
Stationsstraat 202
9880 Aalter
09/218 83 10
puuur.aalter@ons.be
Puuur Aarschot
Leuvensestraat 64
3200 Aarschot
016/35 93 50
puuur.aarschot@ons.be
Puuur Bilzen
Wedersoet 3 bus D
3740 Bilzen
089/41 02 70
puuur.bilzen@ons.be
Puuur Bree
Stationswal 1
3960 Bree
089/46 08 70
puuur.bree@ons.be
Puuur Diest
Koning Albertstraat 57
3290 Diest
013/38 03 70
puuur.diest@ons.be
Puuur Haacht
Stationstraat 83
3150 Haacht
016/44 18 20
puuur.haacht@ons.be
Puuur Halle
Volpestraat 46
1500 Halle
02/359 08 10
puuur.halle@ons.be
Puuur Hasselt
Koning Boudewijnlaan 2 bus 2
3500 Hasselt
011/23 07 50
puuur.hasselt@ons.be
Puuur Herentals
Collegestraat 4
2200 Herentals
014/25 96 20
puuur.herentals@ons.be
Puuur Hoogstraten
Heilig Bloedlaan 246
2320 Hoogstraten
03/340 20 10
puuur.hoogstraten@ons.be
Puuur Kapellen
Stationsstraat 4
2950 Kapellen
03/317 03 10
puuur.kapellen@ons.be
Puuur Neerpelt
Heerstraat 37 bus 1
3910 Neerpelt
011/39 88 86
puuur.neerpelt@ons.be
Puuur Opwijk
Stationsstraat 2
1745 Opwijk
052/36 95 00
puuur.opwijk@ons.be
Puuur Puurs
Palingstraat 48
2870 Puurs
03/820 59 00
puuur.puurs@ons.be
Puuur Sint-Truiden
Clockemstraat 46 bus 001
3800 Sint-Truiden
011/59 83 40
puuur.sinttruiden@ons.be
Puuur Tienen
Grote Markt 48
3300 Tienen
016/76 80 10
puuur.tienen@ons.be
Puuur Tongeren
Hemelingenstraat 42
3700 Tongeren
012/24 21 00
puuur.tongeren@ons.be
Puuur Turnhout
Renier Sniedersstraat 9
2300 Turnhout
014/40 91 40
puuur.turnhout@ons.be
Puuur Wetteren
Molenstraat 101
9230 Wetteren
09/365 24 50
esaegerman@ons.be
Puuur Zoersel
Kapellei 19
2980 Zoersel
03/466 10 20
puuur.zoersel@ons.be
Puuur Aalter
Puuur Aarschot
Puuur Bilzen
Puuur Bree
Puuur Diest
Puuur Haacht
Puuur Halle
Puuur Hasselt
Puuur Herentals
Puuur Hoogstraten
Puuur Kapellen
Puuur Neerpelt
Puuur Opwijk
Puuur Puurs
Puuur Sint-Truiden
Puuur Tienen
Puuur Tongeren
Puuur Turnhout
Puuur Wetteren
Puuur Zoersel

Algemeen contact

  • Hoofdkantoor

  • Remylaan 4b
  • 3018 Wijgmaal
  • 016 46 90 09
  • puuur@ons.be